Novinky a pozvánky

Podívejte se co je u mně nového a přijměte pozvání na různé akce a mé projekty.

Spuštění nového webu

Je to tady. Stalo se něco krásného a připravil jsem pro vás zcela nový web, který bude přehledný a plný novinek. Podívejte se co vás čeká.
Spuštění nového webu

Při tvorbě webové prezentace jsme kladli velký důraz na přehlednost a jednoduchost. Záleží nám na tom, aby bylo na webu vše jasné a jednoduše jste se dozvěděli vše potřebné. Z každé sekce mě můžete kontaktovat a zeptat se na vše potřebné.

Ve službách, které vám nabízím najdete vždy nezávazný formulář, díky kterému se budeme moci spojit a probrat veškeré další otázky a vaše přání.

V galerii jsem si pro vás připravil ukázky mé práce, ať máte představu, jakým stylem fotím a na co se můžete těšit, když se rozhodnete právě pro mně.

Jsem velmi rád, když jsou klienti spokojeni a dokáží ocenit mou práci. Je mi ctí, že mohu spolupracovat s partnery, které najdete v sekci referencí. Najdete zde také realizované soutěže pro zákazníky, protože se řídím heslem, že fotografováním to jen nekončí a své klienty si chci hýčkat. :-)

V sekci novinek naleznete pozvánky na nejbližší akce, na kterých bychom se mohli setkat, ale také reporty z již proběhlých událostí. 

Stal jsem se dvorním fotografem Policie ČR, proto zde naleznete i informace o nadcházejících událostech pořádaných Policií ČR pro širokou veřejnost v našem kraji.  

Svých klientů a příznivců si vážím, proto několikrát do roka pořádám soutěže o vouchery na focení zdarma. Tím to však nekončí. Soutěžilo se i o novou Škodu Scala. 

Sledujte proto novinky a facebookové stránky JM Photography, ať Vám nic neuteče! 

Zpět na přehled

Nahoru