O mně

Kdo jsem a co je mou motivací?

O mně

Jmenuji se Jiří Matějů, fotografování je můj koníček, posedlost, vášeň a relax zároveň.

Fotografování mi přináší radost a můj sen je fotografováním se nejen bavit, ale neustále se zdokonalovat.

Mám rád přirozené fotografie, můj styl nejsou silné retuše, kýčovité koláže a fotomontáže. Pro mě je nejkrásnější bezprostřední fotografie, kdy je zachycen okamžik, který už nejde zopakovat a je navždy pryč.

 

Proč JM Photography

Nevyžaduji žádné finanční zálohy, realizace a kompletace tisku bez provizí a dalších poplatků s velkým výběrem formátů tisku ve skvělé kvalitě, levněji, nežli běžné fotoslužby v kamenném, ale i internetovém obchodě.

Nabízím zdarma archivaci fotografií na cloudovém úložišti po garantovanou dobu tří let. Ve východních Čechách jsem první  fotograf nabízející studiového focení u Vás doma. Svých klientů si vážím a proto pro ně pravidelně pořádám soutěže o hodnotné ceny, např. v podobě výhry nového vozu na víkend, vouchery na focení, tiskové služby, apod., či zapojení do preventivních programů složek IZS, které se prezentují po celé ČR. Svatby řeším vždy individuálně a předsvatební schůzky jsou vždy nezávazné a zdarma. Odevzdání kompletní fotogalerie z celodenní svatby lze realizovat i express do tří dnů. Pokud klient požaduje i černobílou variantu barevné fotografie (i naopak), zdarma jej poskytnu bez zbytečných odkladů. Produktové fotografie s klienty řeším vždy tak, aby zadavatel nebyl nijak poškozen (prozrazení know-how apod).

Jistou formou spolehlivosti může být také to, že jsem se stal preventivním fotografem Královéhradecké Policie, poté dvorním fotografem Královéhradecké Policie a nyní dvorním fotografem Policie ČR.

Nahoru