Fotografické služby

Má práce - vaše vzpomínky na celý život

Jsem tu pro vás, stačí si jen vybrat

Svatební focení

Svatební focení

Jediný den ve vašem životě může být nezapomenutelný díky profesionální fotografii. Postarám se o to, abyste na tento okamžik nikdy nezapomněli.
Více
Rodinné focení

Rodinné focení

Rodinné focení může být i zábava. Nejlepší fotky jsou plné emocí a uvolnění, proto jsem rád, když je od začátku uvolněná atmosféra a otevřená komunikace.
Více
Produktové focení

Produktové focení

Jděte s dobou a prezentujte svou firmu, či výrobky profesionální fotografií. Vaše fotky se stanou tou pravou vizitkou a marketingovým nástrojem.
Více
Ateliérové focení

Ateliérové focení

Ve východních Čechách jsem první, který pro vás zajistí studiové focení u vás doma. Využijte pohodlí vašeho domova a získáte fotky jak z profesionálního ateliéru.
Více
Portrétové focení

Portrétové focení

Focení portrétů je stylová památka a dárek pro vaše blízké. Není nic krásnějšího než mít svou fotku jako obraz a doplněk vašeho interiéru.
Více
Akty

Akty

Glamour & Budoir - Vaše fotografie mohou být také originálním dárkem pro Vašeho partnera. Profesionální přístup a diskrétnost.
Více
Přednášky s Policií ČR

Přednášky s Policií ČR

Využijte možnosti spolupráce JM Photography s policií ČR. Přednášku lze zajistit ve vaší škole, či větším sálu pro širokou veřejnost.
Více
Dárkové poukazy

Dárkové poukazy

Potěšte své blízké dárkovým poukazem na focení dle vlastního výběru. Možno uplatnit i jako slevový kupón. Výši voucheru lze zvolit individuálně.
Více
Křížem krážem s řezbářem

Křížem krážem s řezbářem

Seriál o zlatých českých ručičkách a lásce ke dřevu.
Více

Proč si vybrat JM Photography?

Velmi si cením důvěry klientů a abych jí nezklamal, tak disponuji fotoaparáty na dvě paměťové karty (zamezení ztráty fotografií díky záloze na druhou kartu), mám dostatek nabitých baterií a vždy mám druhý záložní fotoaparát.

Nahoru