Přednášky s Policií ČR

Osvěta a prevence pro veřejnost ve spolupráci s Policií ČR.

Využijte možnosti spolupráce JM Photography s Policií ČR. Přednášku lze zajistit ve vaší škole, či větším sálu pro širokou veřejnost.

Jako dvornímu fotografovi Policie ČR se mi naskytla příležitost spoluorganizovat a pořádat preventivní programy a šířit osvětu o aktuálních hrozbách dnešní doby. Jsem rád, že můžu stát u zrodu nových kampaní a preventivních programů, které pomůžou upozornit na možné nebezpečí a donutí širokou veřejnost více přemýšlet o možných rizicích a myslet i na to špatné, co nás může potkat.

Preventivní programy a přednášky jsem se rozhodl dělat pro všechny, kterým není lhostejné, co jejich děti dělají na internetu a co jim může hrozit. Pro ty, kteří se chtějí dozvědět víc o bezpečnosti na silnicích, ale i o moderní hrozbě, jako je například kyberšikana a různá nebezpečí na internetu.

Přednášky a besedy jsou zaměřené na nejaktuálnější témata, která řeší Policie ČR denně. Přednášku lze uspořádat ve vaší škole či větším sále pro širokou veřejnost. V případě zájmu o pořádání preventivní přednášky na zvolené téma, vyplňte prosím kontaktní formulář a vyčkejte, až vás budu kontaktovat.

Nahoru